| oanaoana63 a întrebat:

ieri mi-am cumparat un iphone 4 si nu stiu cum sa instalez cydia si installous, si de unde le downloadez! Hellppp dau funditaaa la cel care ma ajuta cel mai mult!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

@oanaoana63 trebuie sa-i faci JAILBREAK ->la service! Dupa aceea o sa-ti apara o iconita in plus pe ecran care se numeste CIDIA si apoi din Cidia descarci INSTALLOUS ->apoi cu Installous descarci MOKKA toate aplicatiile din APP STORE. Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

NU conteaza versiunea -->La service ii faci JAILBREAK! Costa pana in 100 lei.

| oanaoana63 explică:

Iphone este versiunea 4.3.3

| oanaoana63 explică:

Mi-am facut singura ...multumesc oricum

| Luciii a răspuns:

Cel mai sigur du-te in Android Market si acolo cauti