| 666Belial666 a întrebat:

Ieri pisica mea a nascut 5 pui de pisica, dar unul a murit crying.
Si cand m-am dus la ea sa iau puiul mort ea l-a dus altundeva (cum a facut cu toti)iar eu l-am luat si l-am ingropat.Dar pisica mea tot se duce acolo unde e puiul si il cauta sad.Ce sa fac sa uite pisica mea de puiul ala.
Dau funda sad!

Răspuns Câştigător
| SARA312 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu catelusa mea...i-a murit un pui de catelus puppy dog eyes. Si ca sa uite de el (pentru ca il cauta in nisip) am inceput sa ma joc cu ea ca sa nu il mai caute prin nisip. Incearca!

3 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

Nu ii faci nimic asa sunt ele, o sa treaca un timp si o uite singura

| alinbadea a răspuns:

Pai nustiu.incearca sa iei de la un pet shop un pisoi la fell ca el!

| 666Belial666 explică (pentru alinbadea):

Cum sa iau de la petshop? Puiul de pisica avea o zi!