| Razor4free a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie o rasa de caine care sa fie sanatos, jucaus, si bland?

Răspuns Câştigător
| SamuraiX a răspuns:

Daca iti plac cainii energici, jucausi si plini de viata, atunci iti recomand FoxTerrierul! happy

6 răspunsuri:
| Anndrreiiutta a răspuns:

Chow chow, golden retriever, bichon frise, bichon maltese, bichon havanese, husky, shih tzu, yokshire terrier/toy.

| Anndrreiiutta a răspuns:

Chow chow, husky, golden ritriever, yokshire terrier/toy, bichon maltese, bichon havanese, bichon, frise. Itiurez succes in a gasi un catel care sa iti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rottweiler!
sau iti poti alege de aici http://rasedecaini.com/

| CollaCuLamaiie a răspuns:

Eu am un bichon si este chiar foarte energic, cateodata ma obosesc numai uitanduma la el cat alearga

| Razor4free explică (pentru CollaCuLamaiie):

Si eu am un bichon maltese.

| Bianca598 a răspuns:

Labrador Retriever love struck