| CarinaElena a întrebat:

TPU! In cateva zile imi voi cumpara un bichon combinat cu pechinezlaughing), dar nu stiu ce nume ii voi pune. Va fi mascul. Vreau ceva mai dragut deoarece bichonii sunt niste catei foarte dragalasi. Vreo idee? Merci anticipatkiss

7 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Pufi,Labus,Pufulete,Tigru,Ufi,Max Jack.
Cel mai bun nume ar fi Jack sau Max.

| AnielaaEllaMaxii a răspuns (pentru Talmacel_Alexia_1999):

Jack si Max sunt nume de catei mari.

| AnielaaEllaMaxii a răspuns (pentru Talmacel_Alexia_1999):

Si eu imi iau bichon si ii pun numele Milo big grin Uite cateva nume care imi plac :
Mikey (se citeste maiki), Snowey, Niki (nu prea merge dar na laughing )

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Jack si Max sunt de câini de talie medie ori mare.

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Da, iar bichon-ul este un caine de talie mica.

| bogdanul a răspuns:

Alfred

| OMGJellybelly a răspuns:

Iti dau o idee...♥♥♥ și owww cât de drăguț!
Deci ce zici de:
- Bobby
- Maxy
- Axy
- Rocky
- Otto
- Lucky
- Abby
- Zuzu
- Kooky
- Mati
- Shon
- Kayl
- Tuix
- Vanilla
- Berry
- sau în orice caz ceva ce începe cu S sau A, câini răspund mai bine la numele care încep cu inițialele astea.
- Scooby
- Arcy
- Bunny
- Botoșel
- Pufulete
- Criss
Sper ca te-am ajutat, să ai baftă cu pufoshenia aia drăgălașă.♥♥♥♥♥