| KinderBeeeib a întrebat:

Buna TPU.
Inainte de detalii tin sa mentionez ca sunt din Constanta.
Pe 14 martie e ziua celei mai bune prietene si in acelasi timp colege.Implineste 11 ani dar nu e deloc copilaroasa.E pasionata de moda, vedete si popularitate.I-am spus ca am un cadou superb pentru ea dar eu chiar nu am nicio idee laughing ma puteti ajuta va rog!?
Vreau sa fie ceva special care sa ii placa si sa o impresioneze. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Shane a răspuns:

Ai putea sa ii faci un jurnal cu poze cu voi si vedetele pe care le place.
Si ai mai putea sa ii cumperi un lantisor sau o bratara :
http://www.silver4you.ro/catalog/bijuterii-pret-50-100-fd-2.html

8 răspunsuri:
| B3bytzaa a răspuns:

O poseta roz? glumesti, e de prost gust..de obicei fetele sunt foarte impresionate cand primesc haine sau chestii de machiat.O bluzita ar fi frumoasa sau o esarfa, un portofel, o pereche de cercei sau o gentuta pe crem, maro sau vezi tu depinde de gusturile voastre...un lantisor, o bratara...sunt multe idei daca vrei sa ii cumperi ceva si langa o felicitare in care sa ii scrii cateva cuvinte ar fi frumos sau o rama cu poza voastra.

| LegionarulRoman a răspuns:

"Un lant de aur la gat si creierul gol." -De ziua ta (Parazitii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un parfum finuţ, o eşarfă frumoasă, o pisicuţă, o gentuţă frumoasă.
Te pup!

| inconscient a răspuns:

O intaqlnire cu JB! laughing
Cumpara-i o revista!
Sau o oglinda, ca sa vada cat e de frumoasa! laughing
I-ai o esarfa, un parfum, o gentuta,

| ARF a răspuns:

Cred ca o bratara din argint ar fi suficient :3

| RefinedStrings a răspuns:

O pereche de ochelari "superbi". (la noi la constanta se poarta.)