| me_4173 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac celei mai bune prietene?big grin Vine la noi in oras si nu am mai vazut-o cam de 4 ani.Eu ma tot gandesc dar nu am nicio ideestraight face...Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Un parfum vezi ce stil vestimentar prta poate un accesoriu sau o bijuterie sa alutceva

| Bella03 a răspuns:

Buna.happy

Poti sa ii iei un urs maree de plus intr'o sacosa la fel de mared e cadouri.
Si sa scrii un biletel de la prietena ta ceai mai buna(scrii numele tau) inca nu te'am uitat.love struck

Si il lasi in fata usii de la apartament si suni la sonerie(daca stai la bloc) daca nu in fata casei.O suni si ii spui ca te asteapta o surpriza in fata casei.batting eyelashes.

Sper ca te'am ajutat.love struck