| TheMusicBoy a întrebat:

Insfarsit am vorbit cu tatal meu si a zis ca o sa se gandeasca in legatura cu perusul. Sunt foart fericit. As vrea sa stiu de unde ati luat perusii(numele Pet Shop-urilor sau a crescatoriilor) si cat ati dat pe el si pe colivie si de unde ati luat colivia?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Usurel! Daca a spus ca se mai gandeste este pentru ca sa nu te refuze. Nu te astepta prea curand sa ti-l cumpere.

| TheMusicBoy explică (pentru darrio2007):

A spus ca o sa mi-l ia pana incepe scoala. Si eu nu am nici o intrebare legat daca ma va refuza!

| darrio2007 a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Daca nu ti-l ia pana pe 10 septembrie sa ma anunti. Iti fac eu rost.

| TheMusicBoy explică (pentru darrio2007):

La ce te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat perușii acum un an, pe 15 septembrie. Costa 50 de lei/ bucata iar colivia a costat 50 de lei. Mâncarea diferă în funcție de compoziție, 7-20 lei. Le mai poți lua bastonașe, le plac foarte mult și costă 3 lei bucata. Ce sa mai spun... Un spray pentru deparazitare este bine venit, a costat 10 lei. Sa le dai să mănânce mere date pe răzătoare, amestecate cu malai, le place!