| EternalIce69 a întrebat:

as dori sa imi cumpar o pasare ca animal de companie iar cand m-am dus la pet shop, vanzatoare mi-a spus ca daca vreau un Perus am nevoie de o colivie foarte mare. Si as vrea sa intreb daca colivia aceasta este ok https://animax.ro/colivie-luna-alb-coral.html

5 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Coliviile nu trebuie sa fie rotunde sau aproape rotunde pentru ca streseaza pasarea, poti cumpara colivia asta
https://www.zooplus.ro/......rci/254789

| Katyk3229 a răspuns:

Da e foarte bună ți-o recomand am comandat si eu așa colivie și e numai bună pentru un perus
FUNDIȚĂ?

| ILoveMarshmallows123 a răspuns:

Sa stii ca a spus asta ori ca sa cumperi una de acolo si sa dai multi bani ori pentru ca asa crede ea. Da ei au nevoie de o cusca mare dar nu exagerata. O cusca ca aia ar putea fi pentru doi sau trei perusi nu pentru unul.

| AmiPlaceFortnaight a răspuns:

Cam n-are, daca ai doar 1 singur poate muri de singuratate, Fara gluma

| EternalIce69 explică (pentru AmiPlaceFortnaight):

Stiu asta, dar, cum adica "cam n.are?"