| Bybby14 a întrebat:

, ma numesc Bianca si am 14 ani. as dori sa fac ceva acasa in timpul liber, de exemplu sa ma angajez la o firma si sa lipesc timbre, sa insir margele. Va rog frumos am nevoie de ajutorr. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Sa lipesti timbre si sa insiri margele? laughing Pe ce lume traiesti? Ai putea sa inerci sa te angajezi la impartit pliante ca alceve nu cred ca ai putea gasi! Sfatul meu e sa lasi prostiile de gen si sa te pui sa inveti mai bine sau sa citesti

| Bybby14 explică (pentru Dana211):

Draga Diana eu sunt si la scoalatongue dar, cand ies de la scoala, dupa ce imi fac temele as dori sa fac ceva. Si stai tu linistita ca invat, nu te agita prea multwinking

| Dana211 a răspuns (pentru Bybby14):

In primul rand am cheama Dana nu Diana si in al doilea rand cand am spus de impartit pliante m-am referit dupa scoala normal. Ca doar faci chestia asta de dimineata pana seara. Si nu ma agit deloc cu faza cu invatatul : e fix problema ta. Dar sa stii ca o sa iti para rau mai incolo daca nu inveti la timp

| NicollHellen a răspuns:

Da add la ladys. business si te voi ajuta sa obtii ceea ce doresti. Nu e vb de videochat, bani facuti de pe diverse site-uri sau farsa. Poti castiga de la 50 de lei in sus o data la 2 saptamani.