| Sylvye a întrebat:

Ma puteti ajuta, va rog la ceva? :)
Asta este un site pe care se desfasoara un concurs in care daca castigi primesti un catelus. Tot ce trebuie sa faceti este sa va inscrieti si voi la acest concurs de pe pagina asta: http://www.cateidevanzare.info/referent.php?referent=649 , astfel am sanse sa castig catelul pe care il vreau de mult! :)
Va multumesc mult daca va inscrieti!
Lasati un cometariu daca v.ati inscris :) Multumesc inca o data :)

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar nu-ti pune sperante in astfel de concursuri.

| MadalinG99 a răspuns:

Da dar tu il castigi?

| Davox a răspuns:

Adica stai, premiul este un caine? O fiinta vie? straight face.

| Sylvye explică (pentru Davox):

Pai este un site de pe care poti cumpara un catel, iar ei au facut un concurs, probabil pentru cei care chiar vor un catele, dar nu au destui bani ca sa cumpere unul...

| Sylvye explică (pentru Davox):

Este un site de pe care iti poti cumpara un catel si ei au facut si un concurs, care probabil ca este pentru cei ce vor un catel, dar nu au bani sa il cumpere... Intra pe site si nu cred ca vei gasi ceva suspicios.