| SOriilica a întrebat:

Mi-a fatat iepuroaica acum 28 de zile 8 iepurasi ea este belgiana dar nu rasa ft. mare iepurul cu care s-a imperecheat este belgian urias ei mananca. Cand pot sa ii separ?
Cu cat sa dau iepurul? Funda Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

Iepuroaica nu o poti separa de copii dar iepurere trebuie neaparat fiindca el ii mananca! imediat dupa nastere trebuie

Multa bafta, PACE!

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Deci trebuie sa separi iupurita de iepuroi chiar dupa ce a ramas gestanta, altfel poate chiar muri din cauza lui. Desparte iepuroiul de ei, altfel mananca iepurasii cei mici!
Cu privire la pret, poti merge prin piata sa vezi la ce pret e sau sa intrebi.

| xBlackB0y a răspuns:

Pai dupa nasterea puiilor il separi de tata. Iar iepurul pot sa-l dai cu cu 40 tinan cont ca e mare dar si belgian. Pretul se cunoaste dupa iepure, pretul il pui dupa (kg si rasa). FUNDA?