| BrokenAngels a întrebat:

mi s-a intamplat ceva groaznic:ieri fratele meu mai mic mi-a bagat pisica in cuptor,eu incinsesem cuptorul cu microunde pentru a face popcorn,am plecat pana afara,fratele meu a ramas in casa,a luat pisica si a bagat-o in cuptor nu stiu cum a resuit!,pisica saraca nu mai are pielea aia neagra spre grii pe labute,pur si simplu ii sau desprins, numai poate merge pe picioare saraca, va reamintesc ca cuptorul era foarte fierbinte.Am avut noroc ca am venit repede,ca de altfel murea. Pisicii ii se vede la labute ceva rosu,e si normal daca nu mai are pielita aia.
Va rog foarte mult sa ma ajutati cu aceasta problema,ce as putea sa fac?, labutele ii vor ramane asa pentru totdeauna? sad
sad sad As da orice sa o pot ajuta cu ceva

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Du-o urgent la veterinar, ca o sa i se infecteze ranile si apoi o septicemie poate duce la moartea ei.medicul o poate salva

| OoBunnyoO a răspuns:

Mergi cat mai urgent la veterniar. Ranile trebuie dezinfectate si bandajate pentru a nu se infecta.

| jocker007 a răspuns:

Du pisica la un veterinar sa-i sterilizeze ranile si sa le panseze astfel are sanse mai mari de vindecare.

| Papushicafrumusicakiller a răspuns:

Bună! Trebuie să mergi cu pisica la veterinar, el o să o ajute te asigur!winking

| Tureatca_Mihaela_1975 a răspuns:

Du-te la veterinar.