| Alina140663 a întrebat:

Buna tpu.nu stiti din cat martie baga din nou nini...love struck?

Răspuns Câştigător
| Crissi_1538 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza!crying dar nu te enerva exista o solutie... ai bsPlayer? daca da trage nni peun cd sti cum(dowloadezi mai multe episoade si dupa dai pe bs player si iti da traducerea daca dai traduction espaana sau cum dracu se scrielaughing) ok sper ca te-am ajuttat pace...and.kiss (nu-l mai baga pentru ca numai e bugetcrying bye