| Vallenti17 a întrebat:

Buna,TPU. Nu stiu ce sa ma mai fac. Catelusa mea plange intr-una. De aseara in continu. Nu stiu ce are. Oare o doare burta? In calduri nu trebuie sa fie deoarece a fost. Niste sfaturi va rog? Daca o doare burta ce ar trebui sa-i dau? Iarba nu mananca.
Cam asa:http://www.youtube.com/watch?v=CAbXVOWLYps doar prima parte pana face ca un lup.
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha a răspuns:

Poate vrea mai multa afectiune si vrea sa o mangai si sa o iei in brate iar daca e altceva pune-i in mancare putina iarba poate ii trece

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Vezi sa nu fie gestanta si sa caute loc sa fete, a mea asa a facut o data cand nu am fost acasa si nu am mai avut nici o speranta ca are pui, iar cand a simtit ea era doar mama si nu stia ce sa-i faca, a dus-o intr-o camera linistita si la cateva ore avea cateaua puilaughing

| RedNose a răspuns (pentru RedNose):

Nu plange daca o doare burta...

| Mance_Iulia_1991 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu i oferi destula afectiune, si cainele meu facea asa. Daca nu merge incearca sa o supraveghezi, poatevezi unde o doare. I-ai schimbat de curand alimentatia?