| Beregoisebastian a întrebat:

Buna tpu.Pentru cei care au brac german la vanatoare.Bracu german ataca si el prada daca o vede de ex iepure. Adica fuge dupa iepure il ataca sau in anumite cazuri sau alte pasari

Răspuns Câştigător
| LoloSkate a răspuns:

In anumite cazuri...eu nu am brac german dar stiu de la cineva. El fuge dupa iepure dar nu il raneste, de obicei cu animalele mai mici decat el, la care simte ca nu este niciun pericol nu are treaba... Eventual latra putin. La fel e si la pasari.