| perenasop a întrebat:

Buna TPU.Pentru toti membri care au in lista lor hobbie-ul de a citi:Tocmai am terminat de citit "Nici Moarta Nici Maritata" de Maryjanice Davidson.Nu puteti sa imi recomandati niste carti despre vampiri care au in ele putina comedie si romantism.Merci anticipat :*.

5 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Romanele Twilight

| Reny a răspuns:

Incearca seria Twilight.
Am auzit ca sunt f tari

| xMary a răspuns:

Vampire Diaries happy. Fundă?

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Twilight, Jurnalul vampirului sau in eng Vampire Diaries.Sunt cele mai tari carti cu vampiri citite de mine vreodata.

| dorisucadodod a răspuns:

Pai t-asi putea recomanda romanele twilight sunt 5 volume foarte interesante eu le-am citit si are romantism, aventura, suspans etc.