| DianaNicola a întrebat:

Pisica mea a inghitit o musca, imi puteti spune daca e periculos in vreun fel? Sa ma duc cu el la doctor?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, sunt n-ai stres si a mea mananca muste, n-are ce sa pateasca.

| GabyT10 a răspuns:

Sa-ti traiasca blanoasa happy. Stai linistita, nu se intampla absolut nimic, nu este necesar sa o duci la medic.Multe pisicute adora sa alerge mustele si sa le prinda happy. Multa sanatate pisicutei happy

| DannyR0 a răspuns:

Vezi dacă apare vreun simptom sau dacă isi schimbă comportamentul. Doar in acest caz e recomandat sa faceți o vizită la un doctor. Muștele pot fi periculoase mai ales ca ele se hrănesc cu "mizerii" ce dăunează organismelor vii precum pisica.