| Magda02 a întrebat:

Pisica mea si-a pierdut puii care au fost nascuti de 3 zile ( i-a mancat un motan, offfffffffffffffffff ) si acum are o stare destul de proasta. Intrebarea mea este: Ce pot sa fac ca sa se simta mai bine? Multumesc anticipat, dau FUNDA.

2 răspunsuri:
| Otils a răspuns:

Nu ii adu alti pui e cea mai proasta idee nu toate accepta alti pui poate sa ii omoare.O sa isi revina singura nu poti sa ii faci nimic din pacate.sad

| roxiiMr a răspuns:

A se simte prost ca se-a pierdut puii, dar tu poti sa o faci sa se simta bine aducandui alti puii mici ca sa-i alapteze...altfel nu se poate