| ClaraLove a întrebat:

Cum aflu daca e pisica sa motan? sunt noi nascuti.

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Trebuie sa mai creasca.din primele zile nu-ti dai seamahappy

| ClaraLove explică (pentru katy):

Eu stiu, e pentru o prietena, nu ma crede cum i-am spus

| katy a răspuns (pentru ClaraLove):

Daca e motan are testicule daca nu, e femelahappy daca nu te crede intreab-o cum deosebeste ea o fata de un baiathappy

| Niiiicu a răspuns:

Dupa ce mai cresc ceva te uiti sub coada si iti vei da seamawinkingbig grin

| IonutAxi a răspuns:

Cand is mici nu prea ii cunoscti, asteapta sa mai creasca

Răspuns utilizator avertizat
| misuh a răspuns:

Iei pisica in mana si te uiti in zona fundului:

- daca e fata vei vedea o forma asemanatoare cu un punct si o virgula;
- daca e baiat vei vedea o forma asemanatoare cu doua puncte :

| Laura08 a răspuns:

Ce intrebare! E simplu: motanul are organul genital mai mare.