| IrishCream a întrebat:

Pot folosi sampon antiparazitar pentru oameni la catei? thinking Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

DA! Dar are eficienta redusa, pentru ca ei au alt fel de paraziti.

4 răspunsuri:
| CrazyName a răspuns:

Da

| IrishCream explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| kytty12 a răspuns:

Nu pentru ca samponul uman contine si diferite mirosuri iar pentru caini acesta e de 100 de ori mai puternik si se poate intoxica...

| adri55 a răspuns:

Nu se poate pentru ca samponul de caini contine altceva...dar poti incerca, nu se intampla nimic doar ca nu cred ca va avea efect :p