| RuxiiRawrr a întrebat:

Prietena mea are un motan,are 2 ani.Dar de cateva zile a inceput sa vomite o substanta galbena cu ceva spuma.Pute ingrozitor,dar nu stiu ce poate fii pentru ca nu a mai fost bolnav.
E sucul gastric?
Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie sucul gastric dar nu poti fi sigur(a).
Va recomand sa il duceti la un medic veterinar sau alta persoana specializata in medicina.

| RuxiiRawrr explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RuxiiRawrr):

Cu placere. happy

| Menan_Nurgian_1986 a răspuns:

Poate fi otravit, sau poate are paraziti intestinali. Oricum trebuie dus la medicul veterinar. Incearca sa i dai sa manance Royal Canin Digest Sensitive, poate o ajuta