| AlexAL275 a întrebat:

Se pot face analize în urma cărora să fie determinată rasa câinelui? Am cumpărat o cățelușă în vârstă de aproape 2 luni. Proprietarul mi-a trimis poze cu mama ei și cu tatăl. Mie mi se pare că maică-sa ar fi pitbull. Deci ar veni maică-sa pitbull și taică-său amstaff. Nici nu știu ce să mai zic, m-a supărat toată chestia asta.

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Evident ca exista dar fiind un metis nu-mi pare ca merita sa mai dai bani pe ele. O sa te coste vreo 100 si ceva de Euro cu tot cu transport.

https://shop.wisdompanel.co.uk/products/wisdom-panel-3-0-genetic

Daca vrei caine care care sa fie de rasa pura trebuie sa iei unu cu pedigree, daca il iei de la cineva la intamplare te poti astepta la asta.