| Alexashadow a întrebat:

Sora mea vrea o pisica si mama noastra e foarte indecisa si tot amana momentul. Cand incercam sa vorbim cu ea schimba subiectul. Cum am putea sa o convingem? Multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pisica lasă mult păr prin casă, nu sunt de acord nici eu ea!
Pa, pa.

| Alexashadow explică (pentru Legiuitoarea):

Buna. Daca ii dai vitamine nu lasa par. Are o prietena pisica si nu are problema aceasta.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Sincer sa fiu imi place de mama ta.
Nici mie nu imi plac pisicile laughing
Dar oricum daca vrei sa o convingi incerca sa ii spui ca o sa ai grija de ea.
Daca nici atunci nu vrea, ai ghinion ia-ti un caine big grin

| violetamariapwp a răspuns:

Aratati-i ca sunteti responsabili si meritati o pisicuta.

| BelieveInLove a răspuns:

Atunci când schimbă subiectul tu îi zici că vrei un răspuns şi să nu lase subiectul neterminat, eu aşa făceam şi fac în continuare la fel, cred că o să îţi iasa. Enjoy!