| lallalle a întrebat:

spuneti-mi si mie niste site-uri cu vanzari de animale. vreau sa-mi cumpar un catel de talie mica dar nu dispun de prea multi banisad. funda :*

6 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Eu am pus anunt pe OLX.ro si m-a contactat o fata. Mi-a dat bichon frise cu 50 euro, dar fara vaccinuri, fara nimic.
Sper sa gasesti si tu!

| Șttefania a răspuns:

Daca nu dispui de prea multi bani nici nu poti sa ai pretentia sa ti iei unul de rasa pura. Poti adopta unul pe gratis!

| cory_5809 a răspuns:

Http://www.caini-de-vanzare.ro/companie.html

pe aceasta adresa gasesti de vanzare caini de diferite rase si diferite sume de bani
sper ca ti-am fost de ajutot.

| shorty_7068 a răspuns:

Marcador.ro poti sa si adopti (gratis) de la diferiti utilizatori dar si sa cumperi.bafta happy