| Aela a întrebat:

Vreau sa imi iau un catel de talie mica ce rasa imi recomandati?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ellutza a răspuns:

Pinscher pitic sau pinscher toy sunt niste catei super, cu par scurt usor de ingrijit. Eu sincer urasc bischonii flocosi care lasa par peste tot, trebuie spalati foarte des ca se impute blana, trebuie tunsi mereu si toata casa si hainele numai par de caine bleah

| Aela explică (pentru ellutza):

Multumesc. Nici mie nu imi plac bichoni pentru ca are o prietena si de fiecare data cand iese cu el afara se joaca in iarba si el fiind alb se face verde si trebuie sa il spele.

1 răspuns: