| andreutzaRBD a întrebat:

stie careva daca mai o sa fie in ca un sezon din The Vampire Diaries ca acum sa ajuns al sezonul 2 episodul 21 credeti ca o sa maI CONTINUE!

Răspuns Câştigător
| FreshGirl a răspuns:

Bineinteles ca da. Este un serial foarte popular si cu siguranta va mai urma un sezon. Si gandeste-te ca mai dureaza pana cand Elena va alege dintre Stefan si Damon, schimbari, noi dusmani, noi prieteni... etc.

Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Clara_9356 a răspuns:

O sa mai fie inca un episod, 22 si dupa aia din cate am inteles, va fi sezonul 3, prin toamna. Fundaaa?batting eyelashes

| annyeanna01282 a răspuns:

Da,o sa inceapa sez 3 din toamna:X:X:X