| sweety9girl a întrebat:

Stie cineva sa faca un colaj de melodii? As vrea sa stiu daca ma poate ajuta,fiindca am un colaj pentru nunta mea dar valsul de la inceput as vrea sa-l schimb, dar nu stiu cum.As fi recunoscatoare daca s-ar oferi cineva sa ma ajute!

8 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

In faci in soundclick..sau in movie maker si il faci fara imafine.

| sweety9girl explică (pentru Xennofull):

Pai ai putea sa ma ajuti tu? Adica sa inlocuiesti prima melodie?

| lucian_2018 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj cu id tau de contact si te ajut eu.

| sweety9girl explică (pentru lucian_2018):

Nu pot sa las mesaj.Da-mi tu id ul tau si te contactez eu! Mersi mult!

| lucian_2018 a răspuns:

Ti-am trimis mesaj cu id meu

| sweety9girl explică (pentru lucian_2018):

Te-am adaugat ca prieten dar nu mi-ai dat accept nici acum! sad

| lucian_2018 a răspuns:

Probabil ca am sters mail-ul din greseala. Dar tot trebuia sa citesti mesajul si sa imi dai add pe Y/M

| lucian_2018 a răspuns (pentru lucian_2018):

Lucian.badboy baga id si vorbim.