| anonim_4396 a întrebat:

Stiti in severin un magazin de unde pot cumpara 2 pestisori de acvariu? Daca fac un acvariu din geam lipit cu silicon poate iesi o substanta toxica in apa care poate omara pestisorii? Si am citit pe internet ca inainte sa pun pestisorii in acvariu trebuie sa ciclez acvariul? Funda =D

1 răspuns:
| cezarmarica a răspuns:

Pestisori nu stiu de unde sa achizitionezi, dar despre silicon iti pot spune ca daca s.a uscat nu are nici o treaba, am avut eu cu silicon si nu au patit nimic, intreaba la magazin sunt 2 aparate, unul de aer si unul de curatare daca nu vrei sa speli acvariu in fiecare zi, si ca sa nu iti moara sa mai ramana putin din apa anterioara dupa ce schimbi apa happy