| ToxiSun a întrebat:

Sunt noua pe aici si mi-am facut cont dintr-un motiv urgent."Am un porcusor de guineea si este constipat nu stiu ce are sigur, mi se pare ca il doare stomacul si nu a mai mancat de 2 zile"Mie foarte teama. Daca stiti cum sa il ajut va rog spuneti-mi crying crying crying

Răspuns Câştigător
| AndreeutzaDeea a răspuns:

Du-l urgent la medic veterinar,dar unul bun nu unul care de pricepe la caini si pisici, nu vreau sa te sperii dar ar fi putut sa manance talaj si sa bea multa apa si sa ii fi ramas undeva la gat, daca e asta trebuie dus urgent, sunt sensibili porcusori de guineea, succes!

3 răspunsuri:
| ToxiSun explică:

Va multumesc pentru toate sfaturile la aceasta intrebare dar porcusorul meu de guineea a murit astazi...

| Dyana_Zugravescu_1997 a răspuns:

Trebuie sa il duci la medic, el iti va spune ce sa faci. funda?