| anonim_4396 a întrebat:

Va implor sa ma ajutati! Dau funda! Azi miam luat o testoasa trachemys scripte scripte de la zoomania si e sănătoasă,când am ajuns acasă cum nu am încălzitor iam schimbat apa si am fiert apa pana ce era clocotită, apoi am lăsat-o cam 10 minute si iam pus-o si am lăsat testoasa acolo, după vreo 5 minuta mam întors in camera si am văzut-o cu burta in sus am luat-o si am inceput sa plâng am pus-o in putina apa rece,a inceput sa se niște foarte foarte putin,parca e moarta,nu stiu daca respira dar când o pun in apa se duce la fund,supărare încearcă sa înoate. Apa nu este adâncă,e destul de mica,dar sta si nu face nimic,nu se misca, nu opune rezistența! Va rog ajutătatima! Ce sa fac?!

2 răspunsuri:
| CrazyKiddd a răspuns:

Prostia ta ma stupefiaza.Cum mama ma-si sa pui apa fierbinte? In 10 minute de la clocotita a devenit fierbinte ca mai mult nu putea sa se raceasca.Ai vrut sa o fierbi sa o mananci sau ce?

| Stanemir_Ady_2000 a răspuns:

Apa clocotita pe bune... serios... -.-