| RADOXO a întrebat:

Va intreb si eu ceva: oare animalele, in special cainii sau pisicile viseaza adica au vise in somn?

5 răspunsuri:
| Pufarinee a răspuns:

DA cum sa nu! Am si eu un caine, si cateodata cand doarme scheuna sau da din labute.Sunt si videoclipuri cu niste caini care viseaza.

| Clarissaaz a răspuns:

Da au si ei visehappy Nu stiu la caini pentru ca eu sunt mai mult cu pisicutele dar sa stii ca da au vise pisicutele mele au avut, ...se sculau dintr-o data asa ...si ii trebuia cateva secunde sa iti revina probabil un vis uratlaughing Te pup

| Clauvdgg a răspuns:

Da clar! Si al meu daca nu mai fuge prin somn cateodata :)) cateodata scheuna :).
uite ceva foarte nasol la caini : http://www.youtube.com/watch?v=E6IYpraHlzs
=))

| PS3 a răspuns:

Salut! iti zic la pisici - cred ca au vise. Motanul meu, cand doarme, mai da din labute intr-un mod ciudat si amuzant. Cred ca si la caini este la fel.

| Roxana13Roxy a răspuns:

Da! viseaza diferite lucruri, eu am un yorki si in timp ce dormea a inceput sa planga si normal ca l-am trezit si a sarit la mine in brate si ma lingea asta inseamna ca a visat ceva urat.