| mada_9093 a întrebat:

va plac cainii (daca da spuneti-mi rasa)?
daca ne place aceeasi rasa funda e a ta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cainele - cel mai bun prieten al omului. Ii ador!
Rasa mea preferata este - Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt cei mai afectuosi, inteligenti si frumosi caini din rasele de talie mica. Nu au o blana foarte lunga, asa ca n-o sa fie casa plina de par, nu sunt foarte galagiosi, sunt ascultatori si nu se uratesc la maturitate. Niste poze: http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/ si un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli: http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU.

| Oanny a răspuns:

Da.Eu am un husky siberian.

| ILied a răspuns:

Mie imi plac cainii "Bichon Bolognese". Fundabatting eyelashes?

| ThinkPink a răspuns:

Golden retriever http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0
fundita?

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Labrador Retriever

| loveee a răspuns:

Mie una imi plac toti cainii[love struck]
ma atrag cei de talie mica in special pentru ca sun tulci
gen: bischon shitzu etc.
dar si cei mari sunt foarte frumosi
gen: husky[sper ca am scris bine] cainele lup etc
sunt atat de dulci totsi cand te uiti in ochii lor umezi indiferent de rasalove struck
niste suflete nevinovate care ofera dragoste neconditionata
asa ca.
mai pe scurt
imi plac toate rasele de cainilove struck

| Sconcsiş a răspuns:

Imi plac cam toate rasele si am un boxer.

| meedanyy a răspuns:

Toate rasele imi plac in afara de boxer...
laughing
eu am un chihuahua:d

| Brumilicious a răspuns:

Sall,
eu am un caine yorkshire terrier, e rasa mea preferata, uite asa arata :
http://ecosapiens.ro/forum/?bb_attachments=27537&bbat=715&inline
fundita?;)
nu ca e adorabil?;;)

| clauu a răspuns:

Mie imi plac labradorii love struck

| IlKvK a răspuns:

Imi plac foarte mult cainii Husky. Sunt asa de draguti! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador pur si simplu cainii! am o slabiciune pentru caini! eu am 2 ciobanesti germani. asta e rasa mea preferata : ciobanesc german. sunt asa de destepti ciobanestii germani!

| MangoGirl a răspuns:

Ceau ceau... ce-i cu limba mov, cei care adora ciupa ciups big grin

| razvan1008 a răspuns:

Imi plac totihappy. cockerii sunt frumosilove struck si husky

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

De obicei urasc intrebarile de genul asta.
Dar sa zicem.
Imi plac pechinezi :X.
Au o blana superba."love struck

| DnBSniperZs a răspuns:

Mie imi plac toate rasele

| mada_9093 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri

| laviniaerg a răspuns:

Ador cainii :X in special labradorii

| LOVE_7009 a răspuns:

Da mie imi plac cei mici si draguti in special puii
dar cel mai mult imi place chow chow :X funda?

| Mikka_1023 a răspuns:

Salut! cei mai draguti sunt pomeranian! http://static.gotpetsonline.com/......n-0839.jpg
funda?:*

| Pusky3 a răspuns:

Ciobanesc mioritic si labrador

| kallybeachanne a răspuns:

Ce rasa iti place?
mie imi plac rasele: doberman, haski, "lesi", pichinet.

| CrazzyDoll a răspuns:

Poi imi place mai mult Canis.happy