| TakeMeHome a întrebat:

Buna TPU.
Va rog mult ajutati-ma cryingcrying(
Cateaua mea a mancat un os si s-a inecat [ este Bichon, deci de rasa si mica ]
Si tuseste intruna, nu stiu ce sa ii fac. Va rog spuneti-mi ce sa fac.
S-a mai inecat mai demult dar atunci nu facea asa urat ca acum. Nu are nicio boala, e perfect sanatoasa, e vaccinata si e totul in regula.Acum s-a mai linistit putin dar mai tuseste rar. Totusi mi-e frica crying.

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Foloseste un melc de desfundat laughing

| bibiiiy a răspuns:

Veterinar direct.ce fel de bichon e? eu am bichon frisewinking

| TakeMeHome explică (pentru bibiiiy):

Bichon bolognese (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duo la veterinar repede!

| Neworder21 a răspuns:

La veterinar.
acolo ii face o injectie si o adoarme
si ii vor scoate osul.
(sau oasele, depinde. ))

| Helper004 a răspuns:

Ii s-a intamplat si cainelui meu ( e tot Bichon :* ) si mama i-a bagat degetul pe gat si dupa aia nu a mai facut asa... (suna cam ciudat dar a mers). Bafta! big grin