| Andreea6w4 a întrebat:

Va rog sa nu spuneti ca sunt ciudata, pisica mea are pisoi in burtica. Cate luni trebuie sa stea cu iei in burta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Perioada de gestatia la pisici poate varia intre 57 si 69 de zile. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| StephyMonster a răspuns:

Nu stiu exact, dar cand vezi ca are burta foarte mare s-ar putea sa fete cat de curand (:

| AlexBmxRider a răspuns:

Mergi la un doctor veterinar si intreba-l(-o) pe dansul(dansa). Noi nu avem suficiente cunostinte medicale pentru a te ajuta. Sper ca te-am ajutat!

| floryn05 a răspuns:

Pai daca nu mai ai rabdare poti sai scoti mai inainte