| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana pisica mea a devenit mama. Din cate observ, ii ingrijeste bine. Eu nu am avut niciodata o pisica care sa fete...dar am citit ca pentru a-i stimula pe pisoi sa defecheze, mama trebuie sa-i linga sub coada.

2 răspunsuri:
| MarianM8777 a răspuns:

Intrebarea s-a postat incomplet...cred ca din cauza faptului ca am pun un emoticon.
Deci... Voiam sa spun ca in locul in care stau ei nu am vazut nicio urma de fecale si ma tem sa nu fie vreo problema...
Ofer funda+vot.

| alexia38 a răspuns:

Dui la veterinar si vei ce au ar putea si sa moare șoate sunti bolnavi