| m0n1kmara a întrebat:

Voi de unde va-ti luat cateii? Vreau sa-mi cumpar un yorkie la primavara si nu stiu de unde...Si apropo:aveti mascul sau femela si de ce a-ti facut aceasta alegere?big grinhappybig grinhappy

2 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

Mi-am luat un pui de Akita inu de la o crescătorie din Arad.Am ales mascul pentru că sunt mai frumoși părerea mea.

| biencushh a răspuns:

Sunt pe Piata de la A la Z o gramada de anunturi (ma refer la site nu la ziar ), iar in ceea ce priveste sexul catelusului trebuie sa stii ca femelele in perioada de "menstruatie" murdaresc covoarele ( asta daca stai la bloc si in cazul asta te sfatuiesc sa-ti iei un mascul)