| ChocolateDroid a întrebat:

Imi voi cumpara un yorkie. Mascul sau femela? Ce spuneti? happy

7 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Păi depinde :
La femelă apar foarte multe complicaţii [poţi rămane cu puii, menstruaţia + alte complicaţii], eu ţi`as recomanda MASCUL, pentru că este mult mai uşor, dar nu tu alegi cainele, ci el pe tine! Baftă. Fundiţă? happy

| NothingImportant200 a răspuns:

Eu am femela. Eu asi zice sa-ti iei si tu femela! Sti ce inteligenta si auzanta e? Si in plus masculii, ridica labuta si se pisa(scuze expresia) pe peretelaughing. Sami zici si mie ce ai luat!

| nuamPleaca a răspuns:

Haha dariutza, ridica labuta si se pisa rolling on the floor))
@on : depinde ce iti place, eu mi-as lua mascul happy
Si apropo, sa fie sanatos si sa-l iubestiwinking

| Pitica_3139 a răspuns:

Femeietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mascul
smug

| mirunica99 a răspuns:

Parerea mea este ca daca vrei puii poti sa-ti iei femela sau na ce vrei tu P. S:Ai ales o rasa frumoasa fundita?

| andreea_8519 a răspuns:

Eu am femela si e super draguta... da si mascul...doar ca la femele e mai tare ca poti sa le imbraci in roz si ai mai multe accesorii decat la masculi, dar u faci cum vreiwinking