| AlexAL275 a întrebat:

Voi pe la ce oră vă hrăniți câini? Cu ce mâncăruri îi mai serviți și în ce cantitate?

6 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Cred ca nu e deloc, ceva generalizat, depinde de rasa, inaltime, greutate... eu personal as da un ban la veterinar dar sa stiu sigur ca am un raspuns corect mai ales daca iubesc... potaia big grin

| AlexAL275 explică (pentru JicaContra):

E mix de amstaff cu pittbul, are 9 luni.

| JicaContra a răspuns (pentru AlexAL275):

May God have mercY of your soul and the ppl around you
(D-zeu sa aiba mila de sufletul tau si al celor din jurul tau)

e o idee, INCREDIBIL de proasta sa ai un metis de pit-bull sau rottweiler, pentru ca sunt si mai violenti decat originalul

nu ma crezi, cand te duci la veterinarul ala ca sa intrebi de hranire, sa nu uiti sa intrebi si asta, ca sa vezi cat de proasta e ideea!

| AlexAL275 explică (pentru JicaContra):

Nu e cu rottweiler, amstaff și pitbull.

| JicaContra a răspuns (pentru AlexAL275):

Hai sa recitim ce am scris eu
"e o idee, INCREDIBIL de proasta sa ai un metis de pit-bull sau rottweiler, pentru ca sunt si mai violenti decat originalul"

inca odata:
"pit-bull SAU rottweiler"

nu am spus DELOC "si", am spus "sau", astea doua rase sunt foarte periculoase corciturile cu alte rase, NU NUMAI intre ele!

| GPA a răspuns:

Am un bișon de aproximativ un an de zile și-l hrănesc de cel puțin două ori pe zi cu pateuri, Pedigree sau cărniță pisată.