| Pupacel a întrebat:

Vreau sa imi iau un pisoi de la o vecina insa am observat ca toti pisoii au unul din ochi prinsi cu mucozitati. Ochiul este prins atat de tare incat pisoii nu reusesc sa ii deschida. Ce credeti ca au? E ok daca iau un pisoi? Cum se pot vindeca? Trebuie sa mentionez ca nu au inca o luna dar totusi sunt marișori. Astept raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| Artimida a răspuns:

Buna pisica mea tot avea la un ochi asa problema, am fost la veterinar si mi-a prescris picaturi pentru ochi(ципровет\tiprovet) peste citeva zile totul era ok. Sper ca te am ajutat

1 răspuns:
| Brr_Kristiana_1995 a răspuns:

Este bolnav, trebuie sa cumperi niste picaturi pentru ochi!