| Lucy0011 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr un iepure rasa toy. Îmi puteți spune de unde pot cumpăra? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoFeelings a răspuns:

Bună!
In primul rand,ei iti recomand Cap de Leu,sunt foarte blanzi si foarte dragalasi happy
Iti recomand,sa cumperi de la un crescator de pe olx,din piata de la un crescator autorizat, dar in niciun caz de la petshopuri, vor avea deficiente de comportament, se vor comporta urat si agresiv, si exista riscul sa nu mai auda.Gandeste-te,toata ziua, in acvariu, cu 100 de oameni care de mangaie, cu inca 10 iepuri pe tine...omg.
Nu trebuie sa mai cumparam de la pet shop pentru a ii incuraja sa se lase de vanzarea animalelor dupa ce sunt chinuite, plus ca vand un iepure cu 60 si ceva de lei.ori ce intrebare despre iepuri, poti sa o pui mie happy
Ps.super frumi cainele

1 răspuns:
| موزیک_آپارات_1991 a răspuns:

دانلود آهنگ جدید