| εмiLч97 a întrebat:

Buna tuturor happy am nevoie de un sfat, daca se poate. Azi am facut deparazitarea externa si interna la pisicuta mea british shorthair blue iar doctorul a zis sa venim peste o saptamana cu ea sa ii mai faca tot asa o deparazitare si a spus ca prin casa ar trebui dat cu o solutie antipurici. Acum va intreb, ce solutii ati folosit in casa si au dat roade? (stau la apartament)

1 răspuns:
| Miny5 a răspuns:

Pai...asa cum a spus si doctorul, eu am dat cu o solutie antipurici si am evitat contactul dintre ea si alte animale(deoarece s-ar putea ca alte animale sa aiba purici)asta vreo 2 saptamani, dupa pisicuta mea nu mai avea nimic la urmatoarea deparazitarehappy