| kaylla a întrebat:

Am un mascul de chow chow si as dori sa-l imperechez dar nu stiu unde gasesc o femela de aceeasi rasa. Mentionez ca masculul are 2 ani si 6 luni, este negru, are toate vaccinele la zi, este foarte curat si educat! Daca aveti cumva o catelusa si vreti sa o imperecheati va rog sa-mi scrieti aici! Precizez ca ne si deplasam! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Vezi poate gasesti aici :
http://www.imperecheri.ro/index.php?loc=lista&cat=1&prim=80

2 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

De ce vrei sa il imperechezi?

| kaylla explică:

Pentru ca mi-as dori sa nu mai fie flacau! vreau sa-l insor! am auzit si cred ca asa e si normal!