| InstinctPr3ciS a întrebat:

Caut Femela Boxer Pentru Imperechere!
Detin Mascul Boxer, culoare galbena(golden), bine dezvoltat, aspect atletic, cuminte, rasa pura, are 3 ani, coada taiata, mananca numai eukubana si royal canin boxer, este dresat.
Cauta femele boxer pentru imperechere.

Daca aveti catelusa boxer si vreti sa o imperecheati trimitetimi un mesaj privat.
Daca stiti pe cineva sau ati gasit pe net lasati-mi pagina aici si veti primi funda.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Incearca sa pui anuntul pe site-uri specializate, aici nu prea gasesti persoane interesate. Bafta!

2 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

rolling on the floor hai ca esti simpatic ia ma o corcitura de pe strada ca doar toate sunt jigodii

| lapretde2l a răspuns:

Daca ai putea sa imi lasi un ID de mess sau un Nr de tel sunt nou aici nu prea le ambig grin