| Deutza97 a întrebat:

Le multumesc celor care m-au ajutat (la multi ani mie ca e 26 nov )winking. Mai am o intrebare daca ati putea raspunde mi-ati fi de mare folos! Vreau sa-mi fac bratara din ata cu numele meu / porecla mea. Nu stiu cum se fac. Daca aveti un tutorial sau ceva care credeti ca as intelege ceva din el si imi este de folos dati-mi-l. Sau daca doriti sa-mi explicati si aici nu aveti cum ( poate nu stiti cum sa va exprimati sau ceea ce scrieti aici nu incape) luati id-ul meu : nascuta_pe_26nov. Nu vreau sa ma bage in lista persoanele care ma ajuta acum, iar dupa aceea sa rada de mine facand misto! Ca nu de asta va cer ajutor ca sa radeti de minewinking. Sper sa ma ajutati! Daca ma ajuta cu ceva raspunsul, dau FUNDA! Multumesc pentru raspunsuri happy

6 răspunsuri:
| Sn00pY a răspuns:

Nu stiu cum se facthinking La multi ani!

| gya_8439 a răspuns:

La multi ani mah!>big grin

| irina_3672 a răspuns:

Heii >:d<
la multi ani papusa :x
pot sa-ti fac eu o bratara pe ata, dar voi fi cubulete cu litere [eu fac bijuterii hand-made --> http://hand-made-4u.blogspot.com ] Vezi ca in orasul tau poate este un magazin de accesorii sau margele, si poti gasi acolo materialele necesare. Daca chair vrei o bratara din ata, cauta pe youtube bratara prietenei, si iti explica acolo pas cu pas cum trebuie sa faci o bratsara :d.
Sper ca ti'am fost de folos.
pa, pa;*