| justMe29 a întrebat:

Poate o sa va radeti de mine dar nu integ cu adica sa iti faci un,, blog"...nu prea inteleg ce e ala, va rog nu va radeti si explicati-mi si mie daca vreti sa radeti nici nu va obositi sa scrieti...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un blog scrii toate informatiile despre tine... intamplarile tale frumoase, pui articole / poze care pot fi comentate de catre altiiwinking

Blogul se poate face gratuit cu ajutorul unor site-uri care te lasa sa-ti dezvolti un blog fara nici un ban cheltuit, cele mai cunoscute sunt Blogger ( la care se refera si blogul meu) si Wordpres.com, sau cu bani atunci cand iti cumperi un domeniu propriu si platesti un host.

funda? pls puppy dog eyes

1 răspuns:
| yoo23 a răspuns:

Blogul este un site personal.Multi poate sa iti viziteze blogul pentru a afla mai multe despre tine. Cum aveti voi hi5, unii au bloguri.