| andreea2011 a întrebat:

voi avea o pisica, dar nu stiu ce este mai bine sa am:motan sau pisica? am 11 ani jum si vreau sa stiu cam cat ar costa o sterilizare in ploiesti si spuneti mi la ce cabinete!, plizz

Răspuns Câştigător
| Oliveoo a răspuns:

Andreea de preferat este bineinteles motanul dar poti avea si o pisica fara a fi nevoie sa o sterilizezi. Sunt medicamente (fara puilaughing ) trebuie sa ii dai din trei in trei zile cate o jumatate, dupa varsta de 7 lui [ pentru mai multe detalii adreseaza-te medicului veterinar]
Sper ca te-am ajutat :X
Funda:-s

1 răspuns:
| αиtoиíкα a răspuns:

Eu sunt din Baia Mare iar aici, indiferent de cabinetul veterinar costa in jur de 80-100 de lei. Sper ca te'am ajutatbig grin