| xJustxSmilex a întrebat:

Buna Utilizatori` si utilizatoare! Vreau sa va intreb eu pe voi ceva`:Cati ani traieste o testoasa?(am o testoasa, are 3 )Raspunsul castigator=funditahappy.

6 răspunsuri:
| Pufarinee a răspuns:

Mai mult de 80 de ani funda?

| EdiiThxoxo a răspuns:

Daca e o broscuta pitic, cu galben pe burtica, traieste pana la 80 de ani. Am si eu, douahee hee love struck

| Deeutza2012 a răspuns:

Traieste si pana la 25-30 de anii dar depinde si de rasa si conditiile de viata crede-ma eu am o testoasa de 10 ani. Funda?

| xALeXdXx a răspuns:

O broasca testoasa traieste de regula peste 25 de ani, insa ca intervale minim maxim intre 10-100 de ani, bineinteles in functie de specie si conditiile de trai

| Cimpy a răspuns:

Mult,in jur de 100 de ani maxim! sa ai grija de ea sati traiasca!

| AdrianMacinca a răspuns:

Traieste cam cat vrei tu, daca ai grija de ea...