| anonim_4396 a întrebat:

Veterinarul mi-a spus ca cei care au pus mana pe caini trebuie sa se spele inainte sa puna mama pe el.( bichonul meu havanez) A venit o prietena care nu s-a spalat pe maini. Di l-a mangaiat. A pus mana doar pe cap putin. Poate sa faca vreo boalaa? Fundita raspuns urgent

5 răspunsuri:
| AmyGrigoriu a răspuns:

Eu nu am auzit in viata mea de asa ceva laughing

| ligiligi a răspuns:

Buna!
Cum sa aiba vreo boala?
Sigur ca nu are nimic ca doar catelul nu se linge pe cap sa ii intre microbi in gura. Poti sa pui mana pe el si fara sa te speli doar sa nu fi pus mana pe alti caini sau animale.

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Doamnnee fereste! Stai calma nu are nici pe dracuuwinking Doctorul incerca sa-ti spuna sa-l fereste de paraziti Nu sa-l privilegiezi de mangaiat laughing

| Maria112 a răspuns:

Nu-ti fa nici o problema! Poate nu ai inteles tu bine : SA te speli dupa ce pui tu mana pe caine! Oricum nici in prostia asta nu cred, doar nu e infectat sau ceva de genu.

| AllTheGoodNamesAreTaken a răspuns:

Eu nu cred ca ar putea face vreo boala. E parerea mea... Poti merge sa-i faci o mica baita daca vrei sa fii sigura happy
Sper ca te-am ajutat happy