| MateiBughianu a întrebat:

Bună, vreau să îmi iau un Golden Retriver, dar am grădina cam mică. Câți metri are nevoie un Golden Retriver pentru alergat? 174 de metri pătrați e destul?

4 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Da, nu e hamster din ala cu rotita

| donarcostica a răspuns:

Am acelasi caine. Am 220 m2. stai linistit ca n-o sa ia fiecare metru patrat la alergat. laughing). E ok.

| Adytzu64 a răspuns:

Cainele nu este gigant, ii ajunge si mai putin de 174 metri patrati.

| Fhhgafata a răspuns:

Da.Chiar și mai puțin, nu are nevoie de mult spatiu, dar are nevoie de plimbări.
Funda?