| anastasia2510 a întrebat:

Vreau sa imi iau un hamster, dar am cateva intrebari despre el:

1.Hamsterul are nevoie sa fie spalat?
2.Se poate atasa de o persoana.(adica este iubitor?)
3. Poate sa mearga in bila pentru hamsteri?(eu vreau un hamster pitic, iar eu am vazut doar hamsteri mai mari mergand in bila)

MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| annempp a răspuns:

Buna, si eu am un hamster, pot sa te ajut!
1. NUUU spala hamsterul, am incercat si nu i-a placut deloc si mi-am dat seama ca se spala singuri!
2. Da! Sunt foarte iubitori si draguti. Dar o sa treaca ceva timp pana cand o sa se ataseze de tine.
3. Da, eu am auzit ca da, si eu am un hamster pitic, vreau si eu sa ii iau bila din aceea, momentan are doar roata de alergat in cusca. Sper ca te am ajutat!

1 răspuns:
| Ofataobisnuita1103 a răspuns:

1. Nu că se spala singur
2. Da se atașează de stăpân în general, adică eu când îmi strig hamsterul vine imediat la mine
3. Da poate merge in bila chiar dacă e pitic.
Sper că te-am lămurit!